Zofia Stachyra

[vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”13301″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” onclick=”link_image” css_animation=”appear” title=”Przydomowa kapliczka w Olszowcu-Kolonii”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][title text=”Autor: Zofia Stachyra” size=”h2″][vc_empty_space height=”30px”][vc_column_text]

Maryjo Niepokalana, oddaję się Tobie tak ufnie, jak oddał się Tobie sam Bóg.

Wymurowanie przydomowej kapliczki od kilku lat było moim marzeniem. Lecz mury to tylko mury, sednem dążenia jest oddanie czci Matce Boskiej, zawierzenie Jej Niepokalanemu Sercu całej naszej rodziny.

Nasza kapliczka, która znajduje się przy domowej posesji w województwie lubelskim w małej wsi Olszowiec-Kolonia to fizyczny wyraz naszej głębokiej wiary w Boga. Jest ona wotum dziękczynno-błagalnym za otrzymane łaski, których było tak wiele. Pragnę, by Maryja opiekowała się moją rodziną, błogosławiła naszemu domowi, pracy, pomagała rozwiązywać trudne sprwy i chroniła nas od złego.

Dozwól mi chwalić Cię, Panno Przenajświętsza…

I daj mi moc przeciwko nieprzyjaciołom Twoim.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_color=”sky”]

Lokalizacja kapliczki:

51.024579, 22.616417[/vc_message][vc_gmaps link=”#E-8_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”][/vc_column][/vc_row]

Podziel się z innymi


Partnerzy i patroni


Konkurs fotograficzno-faktograficzny na najlepsze zdjęcie polskiej kapliczki organizowany przez:


Wspierają


Związek Nauczycielstwa Polskiego

Kociewie


Patroni honorowiPartnerzy medialniPartnerzyOpiekun prawny konkursu


Piotr Ciszewski:

Nasza Kancelaria z prawdziwą przyjemnością wzięła na siebie opiekę prawną akcji społecznej Kapliczki Polskie. Z zainteresowaniem i pełnym zaangażowaniem będziemy czuwać nad przebiegiem tego Konkursu.

Piotr Demiańczuk:

W natłoku naszej prawniczej codzienności sporadycznie miewamy okazję pochylić się nad sacrum. Będzie to miła odmiana, czuwać nad przedsięwzięciem o charakterze kulturalnym, promującym piękno i historie naszego kraju.