Roman Jagoda

[vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4494″ img_size=”700×700″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” onclick=”link_image” css_animation=”appear” title=”Tajemnicza kapliczka”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Kapliczka z ul. Nowe Sady

Kontynuując wątek kapliczek w mieście, chciałbym zaprezentować niewielką kapliczkę, która wisi na potężnym klonie w Łodzi przy ul. Nowe Sady.

W pobliżu znajduje się duży kompleks ogródków działkowych lecz nie wiadomo kto i dlaczego umieścił tutaj  kapliczkę.

Musiało to być dla tego kogoś bardzo ważne bo jeszcze nie tak dawno kapliczka ta była zamocowana na wkopanej w ziemię połówce drewnianej okiennicy.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Podziel się z innymi


Partnerzy i patroni


Konkurs fotograficzno-faktograficzny na najlepsze zdjęcie polskiej kapliczki organizowany przez:


WspierająPatroni honorowi


misisterstwo klimatu i Środowska
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi logo
Stowarzyszenie-Soltysi-Mazowsza logo

Partnerzy medialniPartnerzyOpiekun prawny konkursu


Piotr Ciszewski:

Nasza Kancelaria z prawdziwą przyjemnością wzięła na siebie opiekę prawną akcji społecznej Kapliczki Polskie. Z zainteresowaniem i pełnym zaangażowaniem będziemy czuwać nad przebiegiem tego Konkursu.

Piotr Demiańczuk:

W natłoku naszej prawniczej codzienności sporadycznie miewamy okazję pochylić się nad sacrum. Będzie to miła odmiana, czuwać nad przedsięwzięciem o charakterze kulturalnym, promującym piękno i historie naszego kraju.