Jadwiga Godyń

[vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4459″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” onclick=”link_image” css_animation=”appear” title=”Kapliczka kolumnowa w Siedlcu”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Kapliczka z czarnego marmuru

Kolumnowa kapliczka z 1669 r. wykonana z czarnego marmuru dębnickiego stoi na prywatnej posesji w Siedlcu k. Krzeszowic, woj. Małopolskie.

Niedawno została poddana renowacji. Na naszym terenie istnieją 3 takie kapliczki w Paczółtowicach, Siedlcu i Pisarach.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Podziel się z innymi


Partnerzy i patroni


Konkurs fotograficzno-faktograficzny na najlepsze zdjęcie polskiej kapliczki organizowany przez:


WspierająPatroni honorowiPartnerzy medialniPartnerzyOpiekun prawny konkursu


Piotr Ciszewski:

Nasza Kancelaria z prawdziwą przyjemnością wzięła na siebie opiekę prawną akcji społecznej Kapliczki Polskie. Z zainteresowaniem i pełnym zaangażowaniem będziemy czuwać nad przebiegiem tego Konkursu.

Piotr Demiańczuk:

W natłoku naszej prawniczej codzienności sporadycznie miewamy okazję pochylić się nad sacrum. Będzie to miła odmiana, czuwać nad przedsięwzięciem o charakterze kulturalnym, promującym piękno i historie naszego kraju.