Anna Bąk-Średnicka

[vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”11057″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” onclick=”link_image” css_animation=”appear” title=”Kapliczka polska”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][title text=”Autor: Anna Bąk-Średnicka” size=”h2″][vc_empty_space height=”30px”][vc_column_text]Kapliczka znajduje się w miejscowości Zagrody 6, pomiędzy Zagrodami a Kurozwękami. W przypadku tej kapliczki dość łatwo jest ją znaleźć na google maps, ponieważ stoi na rozwidleniu wymienionych dróg i jest sfotografowana.

Moje zdjęcia pokazują, że latem 2018 r. była mocno zarośnięta zielem. Trudno mi ocenić, czy ma 50 lat, czy ponad 50. Zdjęcia są robione podczas przejazdów rowerowych, a więc nie ma czasu na ewentualne wywiady i dopytywanie się właścicieli domostw co do metryczek tych kapliczek.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_color=”sky”]

Lokalizacja kapliczki:

https://goo.gl/maps/vYbg9Ms1C432[/vc_message][vc_gmaps link=”#E-8_JTNDaWZyYW1lJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZ29vZ2xlLmNvbSUyRm1hcHMlMkZlbWJlZCUzRnBiJTNEJTIxMW0xOCUyMTFtMTIlMjExbTMlMjExZDE0ODg5LjUzOTU5MjQwNDcwMiUyMTJkMjEuMTAyMzI2NjA4Nzk3NDklMjEzZDUwLjU5NTY3NzI4NzI1MDIwNCUyMTJtMyUyMTFmMCUyMTJmMCUyMTNmMCUyMTNtMiUyMTFpMTAyNCUyMTJpNzY4JTIxNGYxMy4xJTIxM20zJTIxMW0yJTIxMXMweDQ3MTdmZDJhYjBiNjg2M2YlMjUzQTB4MWJmNDAwZDExOGNkNjc2MSUyMTJzWmFncm9keSUyQjYlMjUyQyUyQjI4LTIwMCUyQlphZ3JvZHklMjE1ZTAlMjEzbTIlMjExc3BsJTIxMnNwbCUyMTR2MTU1MDA2NDIyMDIzNiUyMiUyMHdpZHRoJTNEJTIyNzAwJTIyJTIwaGVpZ2h0JTNEJTIyNDUwJTIyJTIwZnJhbWVib3JkZXIlM0QlMjIwJTIyJTIwc3R5bGUlM0QlMjJib3JkZXIlM0EwJTIyJTIwYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuJTNFJTNDJTJGaWZyYW1lJTNF”][/vc_column][/vc_row]

Podziel się z innymi


Partnerzy i patroni


Konkurs fotograficzno-faktograficzny na najlepsze zdjęcie polskiej kapliczki organizowany przez:


WspierająPatroni honorowiPartnerzy medialniPartnerzyOpiekun prawny konkursu


Piotr Ciszewski:

Nasza Kancelaria z prawdziwą przyjemnością wzięła na siebie opiekę prawną akcji społecznej Kapliczki Polskie. Z zainteresowaniem i pełnym zaangażowaniem będziemy czuwać nad przebiegiem tego Konkursu.

Piotr Demiańczuk:

W natłoku naszej prawniczej codzienności sporadycznie miewamy okazję pochylić się nad sacrum. Będzie to miła odmiana, czuwać nad przedsięwzięciem o charakterze kulturalnym, promującym piękno i historie naszego kraju.